03.04.2013 року

04.06.13

За інформацією Суворовського сільського голови О.Смоляка,  вже закуплено необхідні матеріали для прокладання водогону в селищі Пестеля. В Суворовському і Білоусівці прокладено мережу водогону ще в минулому році.

Питання вивезення твердих побутових відходів тут вирішилось завдяки домовленості між громадами Суворовського та Тульчина, а також комунгоспом про те, що сміття з села буде вивозитись транспортом комунгоспу на міське сміттєзвалище.

За рахунок СТОВ “Суворовське” освітлено частину вулиці Леніна (близько 20 тис. грн.).  При  співфінансуванні товариства, людей і сільської ради буде освітлено ще вулиці Щорса, Садову, а також  завершено освітлення вулиці Леніна.

За рахунок державної субвенції (бльзько 47 тис. грн.) заплановано будівництво дороги по вулиці Коцюбинського, за умови співфінансування - по вулицях Маяковського і Кірова.

СТОВ “Суворовське” надало  кошти для ремонту пам’ятника загиблим воїнам в селі.  Заготовлені дерева для висадки 6 квітня у  сільському сквері, інших громадських місцях.

Сільською радою було залучено спонсорів для проведення щорічного традиційного волейбольного турніру на честь виведення радянських військ з Афганістану. Учасниками були 5 команд: з Суворовського, Білоусівки, Тиманівки, Журавлівки, Маяків. Перемогли тиманівчани.  Грошові винагороди, крім переможців, отримали всі учасники турніру. Кошти також виділила районна Спілка ветеранів війни в Афганістані.