17.05.2013 року

05.06.13

Суворовський сільський голова О.Смоляк інформує:

-Відбулись урочисті мітинги в День Перемоги в Суворовському, Білоусівці і селищі Пестеля. Ветеранам війни та вдовам, їх у нашій громаді 19 чоловік, вручені продуктові набори за фінансової підтримки ТОВ “ІнтерФуд”, СТОВ “Суворовське” та АК “Зелена долина”.

В рамках соціальної угоди зі СТОВ “Суворовське” зроблено капітальний ремонт огорожі біля пам’ятника загиблим воїнам та будинку культури на загальну суму понад 30 тис. грн. Виготовляється проектна документація на ремонт будинку культури в Суворовському та Білоусівці за бюджетні кошти сільської ради. Також виготовляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт вулиці Коцюбинського, яка з’єднує Суворовське і Білоусівку. Розпочато ремонт приміщення ФАПу в Білоусівці, завезено всі матеріали, закуплені АК “Зелена долина”.

В селі понад 200 здавачів молока, щодня на   трьох молокопунктах заготовляється до 5 тонн молока по ціні 2, 20 грн. Заготовляють ТОВ “ІнтерФуд” та Тростянецький молокозавод. Укладаються договори, але знову без вказаних цін, не відбулись  збори з молокоздавачами, як раніше обіцяли заготівельники.