Відбулись загальні збори

29.02.12
21-22 лютого 2012 року в  с. Суворовське відбулись загальні збори громадян за місцем проживання. Участь у зборах взяли   132 жителі, виступили – 22 чол.
У роботі зборів взяли участь і виступили:
- Горбатюк Г.Г., Сімчук С.П., Бурко В.Г., Килимник О.Г., Риженко В.І., Олянишена А.П., Подунай О.М. /депутати Суворовської сільської ради/.
- керівництво районних служб: Побережник В.І. – керуючий справами виконавчого апарату Тульчинської районної ради, Вільчинський В.В. начальник організаційного відділу Тульчинської районної ради,      Мельник А. В. – І заступник начальника управління Пенсійного фонду у Тульчинському районі, Богач М.В. – начальник управління праці та соціального захисту населення РДА, Бурдо О.О. – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення РДА, Цвігун І.А. – завідувач сектору землеустрою Держкомзему у Тульчинському районі.
Прозвітували на зборах:
Смоляк О.Г. – сільський голова.
Макогонюк В.О. – директор АФ «Мрія».
Горбатюк Г.Г. – депутат сільської ради.
Білоус Ю.В. – дільничний інспектор РВ УМВС.
Чорноморець В.М. – директор СТОВ «Суворовське».
Крім рекомендованих розглядалася інформація про використання коштів церковною громадою на будівництво церкви.
Прийнято Програму розвитку громади на 2012 рік.
Під час проведення загальних зборів прозвучали критичні зауваження: незадовільний стан доріг, залуження пасовищ, виготовлення Державних актів на землю, нічне освітлення вулиць, ціни на молоко, розрахування за земельні та майнові паї з пайовиками АФ «Мрія».